Політика продажів
Політика продажів

Компанія "Астекс" є імпортером рулонної сталі, самоклейкої захисної плівки, полімерної сировини та кремнію та проводить за даними напрямками максимально відкриту політику продажів, націлену на задоволення потреб всіх учасників ринку.

За даними напрямками компанія здійснює співробітництво з дистриб'юторами, оптовими компаніями, а також реалізує продукцію дрібним гуртом - мінімальними партіями (1 бухта, 1 рулон і т.д.).

За напрямком комплектуючих для металопластикових та алюмінієвих вікон/дверей, компанія є як імпортером, так і виробником і реалізує зважену політику співробітництва зі своїми клієнтами.

Саме за напрямком фурнітури та компелктуючих для металопластикових/алюмінієвих вікон і дверей, компанія здійснює активну роботу з дистриб'юторами та гуртовими компаніями, котрі не є виробниками світлопрозорих конструкцій (двері, вікна та ін.).

На даний момент, політика продажів компанії не передбачає роботу з роздрібними партіями за напрямком фурнітури.

Кожному клієнту компанії "Астекс" забезпечено індивідуальний підхід. Наша компанія завжди йде назустріч нашим надійним партнерам з усіх питань, включно з умовами продажу, гарантії та доставка.

Ми гарантуємо нашим клієнтам якість продукції, що поставляється, тому ми примаємо рекламації та здійснюємо заміну, у випадку доставки товару, що не відповідає стандартам якості.

Ми завжди можемо допомогти нашим клієнтам організувати доставку товару до будь-якої точки країни.

Спеціалісти компанії "Астекс" здійснюють консультації з усіх технічних питань, що цікавлять клієнта.