Віконна група

Спеціалізація компанії: виробництво комплектуючих для металопластикових та алюмінієвих вікон та дверей

Виробництво комплектуючих для вікон
Виробництво комплектуючих для вікон

Компанія "Астекс Трейдинг" є провідним українським виробником комплектуючих для світлопрозорих систем.

Наявні потужності дозволяють реалізувати повний цикл виробництва, починаючи від отримання заготовок, закінчуючи повною збіркою виробів.

Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє виконати лиття під тиском і надати виробу будь-якої заданої конфігурації.

Ливарне виробництво
Ливарне виробництво

Виробничі потужності компанії "Астекс Трейдинг" дозволяють здійснювати випуск більш ніж 1 мільйона виробів щомісяця.

Найбільш популярні комплектуючі, виробництва компанії "Астекс Трейдинг" - віконні ручки, виготовляються з використанням сучасних ливарних технологій на багатомісних, надточних формах і відповідають останнім вимогам ринку.

 

 

 

Лінія автоматизованого фарбування
Лінія автоматизованого фарбування

Автоматизована лінія порошкового фарбування наносить нешкідливий, якісний шар фарби та дозволяє виробу слугувати впродовж тривалого часу в агресивному середовищі та різноманітних кліматичних умовах.

Надійне сучасне обаднання від найкращих світових виробників, дозволяє здійснювати безперебійне якісне фарбування комплектуючих для металопластикових вікон та дверей, що виробляються компанією.

Система автоматизованого фарбування оснащена транспортною лінією кільцевого прохідного типу, що дозволяє максимально скоротити час циклу фарбування.