Міжнародний день енергозбереження
Міжнародний день енергозбереження

В Україні согодні, 11 листопада, як і в багатьох країнах світу, відзначають Міжнародний день енергозбереження!

Привітати з цим вятом можна всі галузі, котрі трудяться на благо людства, виробництва та збереження тепла та енергії різними способами. В першу чергу, це стосується галузі виробництва металопластикових вікон та дверей і комплектуючих до них.

Головною метою запровадження та відзначання даного свята є привернення уваги суспільства до проблем енергозбереження, які є більш серйозними ніж здається звичайній людині.

Проблема енергоефективності та енергозбереження складаєтсья з двох основних питань - економії коштів на отримання енергії необхідної для життя та зниження негативного впливу на навколишнє середовище, що здійснюється в процесі отримання цієї самої енергії.

Сьогодні проблема енергозбереження в Україні актуальна, як ніколи раніше. Це проявляється як на рівні уряду - в програмі відшкодування частини кредиту на "негазові котли" та утеплення приміщень, так і на рівні пересічного користувача - в утепленні стін приміщень, заміні неякісних вікон/дверей на більш енергозберігаючі, заміні сучасних ефективних технологій в електропостачанні.

Астекс Трейдинг закликає сприймати сьогоднішній день не просто як додатковий привід згадати та замислитися про одну з найбільш важливих проблем нашого суспільства, але й безпосередньо долучитися та зробити свій внесок у вирішення глобальної проблеми енергозбереження та енергоефективності!