Сталь оцинкована

Оцинкована сталь в рулонах – один із найбільш популярних матеріалів, що застосовується в будівництві вже багато десятиліть.

Цинкування є одним з найбільш ефективних способів оберігання металу від корозії та негативного впливу таких зовнішніх факторів як волога та ультрафіолет. Оцинкований лист може зберігатися на відкритому повітрі протягом довгого часу в різних кліматичних умовах, без якихось змін в в зовнішньому вигляді та якості.

Характеристики рулонної сталі:

  • Марка сталі: DX51D + Z
  • Товщина сталевого листа: 0,3 – 0,5 мм
  • Ширина листа: 1000 – 1250 мм
  • Вміст цинку: 100-140 г/м

Компанія «Астекс Трейдинг» забезпечує на кажному рулоні наявність паспорту з інформацією:

Увесь асортимент рулоної сталі, що постачається компанією «Астекс Трейдинг» виробляється найбільшими виробниками на сучасному автоматизованому обладнанні.

Високі характеристики металу що постачається, дозволяють використовувати його в будівельній сфері для виготовлення покрівельних матеріалів, профнастилу, металочерепиці, ограж, сайдингу та багатьох інших будматеріалів.

Оцинковану сталь широко використовують у багатьох виробничих галузях, в тому числі, при облаштуванні покрівлі, при виготовленні водостічних систем, на які буде впливати підвищена волога та агресивне середовище, при будівництві об'єктів громадського призначення. Так же широко застосовується оцинкований лист для виробництва металевих профілей та інших оздоблювальних матеріалів.

Михайло Мацапуро
Михайло Мацапуро Руководитель направления Рулонной стали Телефон: +38 (067) 570 83 53 Skype:
  • Самовивіз
  • Наша доставка