Хронологія успіху

 

Історія становлення та розвитку компанії "Астекс", як успішного гравця українського ринку, нараховує більше 10 років.

"Астекс" - виробничо-торгівельна компанія, що спеціалізується на фурнітурі для металоплатикових вікон та дверей, оцинкованій ролонній сталі, різних видах полімерної плівки, полімерній сировині та кремнії.

Протягом перших років свого існування, стратегія активного розвитку дозволила компанії закріпитися на ринку віконно-дверної фурнітури, зформувати основу команди професіоналів та продовжити пошук перспективних напрямків діяльності.

У 2009-2010 роках, компанія ухвалила рішення працювати на ринку рулонної оцинкованої сталі. Були укладені перші договори на поставку оцинкованого металу українським переробникам.

На той час вимоги ринку, як до продукції, так і до постачальників, були дуже високими. Тому, освоїти даний сегмент ринку допоміг професіоналізм команди і досвід надійного партнера на ринку фурнітури. З того часу, не дивлячись на дедалі більшу лояльність ринку до якості продукції, компанії "Астекс" продовжує підтримувати високий рівень якості продукції що постачає, та надійності в партнерстві.

Вже на той період пул основних клієнтів компанії складається, як правило, з найбільш крупних та надійних компаній, що мають багаторічну історію та успішну репутацію на ринку України та закордоном.

Створення та впроваадження власної системи контролю якості продукції.

 

Представники компанії особисто здійснюють безпосередній та безперервний контроль всіх етапів виробництва продукції, що постачається. Активно розвивається напрям дверних циліндрів.

В 2009-му році - організовано власне виробництво ручок для металопластикових вікон/дверей в Україні.

Відкриття представництва компанії в Шанхаї. "Астекс" починає позиціонувати себе як крупну міжнародну компанію, традиційно надійного постачальника та партнера.

2010-2011 рр. - компанія робить перші поставки захисної самоклейкої плівки в якості підтримки своїх старих партнерів. Дані поставки переростають в повноцінний напрямок діяльності компанії та приводять нових клієнтів.

2011 р. - "Астекс" запускає повний цикл виробництва всіх комплектуючих ручки для металопластикових вікон/дверей. На даний момент, компанія виробляє порядка 10 власних запатентованих видів ручок.

2013-2014 рр. - "Астекс" стає лідером, одним із найбільш крупних виробників і постачальників комплектуючих для металопластикових вікон і дверей.

2015 р. - Запущена лінія з виробництва нажимних гарнітурів для металопластикових дверей. Як у випадку з виробництвом ручки, компанія запускає повний цикл виробництва даних комплектуючих.

Компанія "Астекс" продовжує реалізовувати стратегію постійного розвитку, активного покорення нових ринків та постійно підсилює власну команду кращими професіоналами!